Nasze obozy tworzone są przez grupę przyjaciół, którzy dzielą zamiłowanie do żagli i nart z pasją pracy z dziećmi i młodzieżą.

🍀Błażej Puziak – Psycholog, trener i psychoterapeuta, ukończył szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Przez 5 lat pracował w jednym z publicznych warszawskich liceów. Na co dzień pomagał młodym ludziom doświadczających trudności szkolnych, rodzinnych, obniżenia nastroju lub zaburzeń odżywania. Obecnie pracuje Liceum Astrid posiadającym autorski program wspierania uczniów realizujących obowiązek nauki poza szkolą. Lubi podróżować, a każdą wolną chwilę spędza pod żaglami.

☀️Martyna Korejwo- Psycholog i psychoterapeutka w trakcie szkolenia w szkole psychoterapii Dialog. Od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi, w których prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wspiera młodzież jako tutorka w Liceum Astrid, posiadającym autorski program wspierania uczniów realizujących obowiązek nauki poza szkolą. Uwielbia poznawać nowe miejsca i nowych ludzi.

⛷Maciej Komar – mentor w Wolnej Szkole Demokratycznej Bullerbyn. Pasjonat wspinaczki, narciarstwa i żeglarstwa. Pasję do podróżowania i aktywności łączy z pracą z dziećmi i młodzieżą przygrywając na gitarze i ukulele.

🥳 Anna Pękala – Liderka zespołu, tutorka i mentorka w Wolnej Szkole Demokratycznej Bullerbyn. Wicedyrektorka ds nadzoru pedagogicznego w S.P. Ronja i L.O. Astrid. Z wykształcenia nauczycielka historii. Ukończyła Szkołę Warsztatu i treningu Psychologicznego INTRA oraz studium reintegracji społecznej w Towarzystwie Psychoprofilaktycznym. Posiada doświadczenie w pracy indywidualnej oraz grupowej z dziećmi, które zdobywała między innymi w harcerstwie, w organizacjach społecznych i w niepublicznych gimnazjach.