Na warsztaty zapraszamy młodych ludzi, którzy przeżywają trudności w relacjach z rówieśnikami oraz którym brak pewności siebie w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Do udziału zapraszamy Nastolatków, którzy chcą:

  • czuć się pewniej w rozmowach z rówieśnikami,
  • rozwijać umiejętności budowania relacji z innymi ludźmi,
  • lepiej radzić sobie w grupie,
  • spędzić czas grając, bawiąc się i poznając siebie,
  • spotkać nowe osoby i porozmawiać na ważne dla siebie tematy.

Do udziału w spotkaniach zapraszamy młodych ludzi po pierwszej klasie szkoły średniej. Grupa dedykowana jest osobom, które uczą się lub mieszkają na terenie Warszawy.

Grupa będzie liczyć 10 uczestników.

Zajęcia będą miały formę warsztatową. Ćwicząc, grając i rozmawiając będziemy poznawać siebie nawzajem i doskonalić umiejętności pozwalające budować trwałe i pozytywne relacje z innymi ludźmi. Uczestnictwo w warsztatach umożliwi młodym ludziom doświadczenie bycia w przyjaznej grupie przy wsparciu uważnych dorosłych.

Zajęcia od poniedziałku do piątku w terminie 17 – 21.08.2020, w godzinach 10:30 – 13:30.

Warsztaty odbywają się w Warszawie przy Al. Wyzwolenia 7.

Udział w warsztatach poprzedzony jest spotkaniem z prowadzącymi, na które zapraszamy uczestnika zajęć wraz z rodzicami. Konsultacja jest okazją do poznanie uczestnika zajęć oraz wspólnego ustalenia indywidualnego celu na czas udziału w warsztatach.

Udział w zajęciach jest nieodpłatny. Projekt “Jestem!?@# Letnie warsztaty dla młodzieży” jest współfinansowany ze środków M.St. Warszawa.

Prowadzący

Agnieszka Turula

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, pedagog. Ukończyła Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt,  kurs arteterapii w Instytucie Ericsonowskim, cykl szkoleń z zakresu pracy socjoterapeutycznej i dialogu motywującego. 

Pracowała jako mentorka w szkołach demokratycznych, prowadziła warsztaty edukacyjne i spotkania z rodzicami.  Obecnie zajmuje się prowadzeniem grup i warsztatów rozwojowych dla dzieci i młodzieży, warsztatów socjoterapeutycznych i rozwijających kompetencje społeczne, warsztatów dla rodziców oraz konsultacji. 

Martyna Korejwo

Trener umiejętności społecznych, od wielu lat związana z Warszawskimi organizacjami pozarządowymi w których prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Ukończyła szkolenie 1 stopnia Integracji Sensorycznej, kurs 1 i 2 stopnia terapii ręki, metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne oraz modelu pracy terapeutycznej dzieci i młodzieży w ramach treningu zastępowania agresji. 

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Powiślańskiej Fundacji Społecznej, Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej Instytutu Matki i Dziecka, oraz Gabinecie Diagnostyczno-Terapeutycznym dla Dzieci “Promyk”.

Dokumenty do pobrania

  1. Zasady udziału w projekcie “Jestem!?@# Letnie warsztaty dla młodzieży”.
  2. Karta kwalifikacyjna uczestnika warsztatów.
  3. Oświadczenie w związku z covid-19.