Dlaczego potrącamy 112,95 zł.

Na naszej stronie internetowej oraz w regulaminie zimowska zastrzegliśmy sobie możliwość potrącenia kwoty stanowiącej 5% ceny zimowiska, w przypadku odwołania projektu, z powodu sytuacji epidemiologicznej lub decyzji organów państwowych. 


Stowarzyszenie organizuje letnie i zimowe wyjazdy na zasadach non profit. Oznacza to, że wszystkie Wasze wpłaty pokrywają 100% kosztów obozów. Stowarzyszenie nie osiąga zysku, z którego mogłoby pokryć ewentualne straty. 


Jednocześnie od września do listopada 2020 ponieśliśmy pewne koszty organizacji zimowiska. Musieliśmy zapłacić za dostęp do systemu rezerwacji, pracę osoby prowadzącej zapisy, telefon, internet, księgowość i obsługę rachunku bankowego. Kwota, która zostanie na naszym koncie po dokonaniu zwrotów posłuży do pokrycia tych zobowiązań.


Stowarzyszenie jako organizacja pozarządowa nie jest organizatorem turystyki, ani nie prowadzi działalności gospodarczej. W związku z tym nie możemy korzystać z rządowego wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej.
Prosimy o wyrozumiałość.


Rozumiemy jednak, że dla niektórych osób brak pełnego zwrotu zaliczki może być bardzo kłopotliwy. Wiemy, że w związku z pandemią nie tylko my znaleźliśmy się w trudnej sytuacji. Jeśli z powodu trudnej sytuacji finansowej  lub innych istotnych powodów, potrzebujecie otrzymać zwrot całej wpłaconej kwoty, prosimy o wypełnienie wniosku do Zarządu Stowarzyszenia poniżej.

Przesyłamy życzenia zdrowia i spokoju!

Do zobaczenia!