O nas


fotList od członków Półpiętra:

„Jesteśmy grupą ludzi z wielu zakątków Polski, różniących się m.in. wiekiem, zainteresowaniami, doświadczeniem, osobowościami. Życiowe decyzje, poszukiwania różnymi ścieżkami doprowadziły nas na wspólny staż terapeutyczny.

Podczas dwóch lat systematycznych spotkań i pracy nad własnym rozwojem, wiele się od siebie nauczyliśmy, zaciekawiliśmy się sobą – i nadal w tym trwamy. Poznaliśmy wartość, jaka płynie z życzliwej relacji z innymi ludźmi. Z każdym spotkaniem i decyzją czerpiemy coraz większą radość z przebywania ze sobą, wspólnego działania, planowania, wymiany doświadczeń i refleksji.

Z tego powodu zdecydowaliśmy się stowarzyszyć, aby w uważnej na siebie, otaczającej się troską grupie realizować siebie, swoje pomysły na „polepszanie jakości życia” oraz pomaganie w rozwoju innym. Jesteśmy przekonani, że przy wsparciu życzliwych osób dużo przyjemniej jest osiągać sukcesy, ale znosić też niepowodzenia i trudy napotykane na odpowiedzialnej drodze do zmian. Drodze, na której jest wiele „Półpięter” – tam właśnie podejmujemy najlepsze decyzje.”

_________
DOKUMENTY:

Statut Stowarzyszenia Pracownia Aktywnego Działania „Półpietro”.