Relacje

Na tej stronie będą zamieszczane wrażanie uczestników projektu “Z pracą za pan brat” po “spróbowaniu” swojego wymarzonego zawodu.

Niestety nie wszyscy uczestnicy przesłali swoje relacje.

Mamy nadzieję, że ta zamieszczone opisy, zainspirują Was do lepszego poznania tych zawodów.

Klaudia i Oliwia poznały pracę kosmetyczki

“Ciekawe dla mnie na tych zajęciach było oglądanie wszystkich sprzętów, które były w salonie kosmetycznym. Podobało mi się to jak mogłam się poddać zabiegowi. Nie wiem co mnie zaciekawiło”.

Oliwia

“Moim zdaniem ciekawe było to co się tam działo. Podobało mi się to, że każda z sal była do czegoś innego. Zaciekawiło mnie to, że ich pensja jest liczona dziwnymi procentami”

Klaudia

Krystian i Mateusz odwiedzili warsztat samochodowy

“Podczas podglądania zawodu zaciekawiły mnie wszystkie narzędzia i samochody. Podobał mi się jeden samochód. Zaciekawiło mnie to, że było tam dużo części od samochodów”.

Mateusz

 

Patrycja i Kasia poznały pracę w pizzerii

“Podobało mi się robienie pizzy. Przygotowywanie ciasta. Drugi dzień był nudny, ponieważ składałyśmy kartony do pizzy. Zaskoczył mnie mój talent do robienia pizzy”.

Patrycja

“Podczas zajęć w pizzerii podobało mi się, że mogłam zobaczyć jak pracują tam poszczególne osoby: kelnerzy, kucharze, osoby obsługujące kasę itp. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy. Ludzie, z którymi przebywałyśmy byli bardzo mili i wymyślali dla nas ciekawe zadania. Bardzo podobało mi się  robienie własnej pizzy. Była pyszna”. 

Kasia

Ola i Gosia dowiedziały się jak pracuje się w bibliotece (relacja wkrótce).

Kasia odwiedziła wydawnictwo książek (relacja wkrótce).

 

Projekt “Z pracą za pan brat!” jest współfinansowany ze środków M.St. Warszawy.