Ludzie

Stowarzyszenie Półpiętro tworzą osoby zawodowe zajmujące się wspieraniem rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych.

W skład naszego zespołu wchodzą psychoterapeuci, psycholodzy, pedagodzy i socjoterapeuci.

To co dla nas wspólne to holistyczne spojrzenie na osobę oraz przykładanie szczególnej wagi do znaczenia relacji w procesie z zmiany i rozwoju.

Poznaj nas:

Błażej Puziak – psycholog, trener, psychoterapeuta w trakcie 4 letniego szkolenia w Instytucji Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Na co dzień pracuje w jednej z warszawskich szkół średnich, a także wspiera uczniów wolnego Liceum Astrid przy Fundacji Bullerbyn. Prowadzi też psychoterapię młodzieży i dorosłych oraz warsztaty rozwojowe dla rodziców i osób pracujących z dziećmi.

Karolina Kozicka – psycholog, terapeuta I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyła program stażowy „Pomoc psychologiczna i profilaktyka dla młodzieży” w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii i Profilaktyki w Warszawie. Odbyła ponad 300 godzin stażu psychologicznego w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii w Warszawie. Współpracuje ze szkołami i placówkami socjoterapeutycznymi gdzie prowadzi zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz konsultacje dla rodziców i pedagogów.

Katarzyna Paterek – absolwentka profilaktyki społecznej i resocjalizacji. Terapeuta I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.Ukończyła program stażowy „Pomoc psychologiczna i profilaktyka dla młodzieży” w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii i Profilaktyki w Warszawie. Od lat współpracuje z organizacji pozarządowymi tworząc programy  dla dzieci i młodzieży.

Martyna Korejwo- terapeuta umiejętności społecznych. Od wielu lat związana z organizacjami pozarządowymi, w których prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Na co dzień kierownik świetlicy socjoterapeutycznej.