Błażej Puziak

 

 

Jestem psychologiem, trenerem i psychoterapeutą w trakcie 4 – letniego szkolenia w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Ukończyłem Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA.

Przez 5 lat pracowałem w jednym z warszawskich liceów. Na co dzień pomagałem młodym ludziom doświadczających trudności szkolnych, rodzinnych, obniżenia nastroju lub zaburzeń odżywania. Obecnie pracuję w wolnym Liceum Astrid gdzie wspieram nastolatków uczących się poza szkołą – w edukacji domowej.

Od 10 lat współpracuję z Fundacją Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych. Jestem współtwórcą Wolnej Szkoły Demokratycznej Bullerbyn. Prowadzę szkolenia dla wychowawców i osób pracujących z dziećmi oraz warsztaty dla rodziców.

W Stowarzyszeniu Półpiętro zapraszam na: • psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych, • psychoterapię grupową młodzieży, • konsultacje psychologiczne, • konsultacje dla rodziców, • autorskie programy rozwoju osobistego.

W pracy terapeutycznej wierzą w ogromną rolę relacji budującej się między osobami. Jestem przekonany, że ciekawość drugiego człowieka i wspólne poszukiwanie rozwiązań może pomóc wprowadzać trwałe zmiany w życiu.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.