Jeśli jesteś młodą osobą i chcesz:

· zdobyć nowe umiejętności graficzne, medialne;

· być częścią kampanii społecznej, która wspiera ludzi w Twoim wieku;

· doświadczałaś/eś wahań nastroju lub zaburzeń psychicznych i masz gotowość wesprzeć  rówieśników swoim doświadczeniem w dochodzeniu do zdrowia i dbaniu o siebie;

WZMOCNIENIE to grupa przeznaczona dla młodzieży, która chce tworzyć przestrzeń wsparcia dla swoich rówieśników doświadczających zaburzeń psychicznych i trudności emocjonalnych. Chcemy oddać głos młodym, którzy wiedzą, jaki wpływ ma złe samopoczucie psychiczne na życie nastolatka i czego taka osoba potrzebuje od swojego otoczenia.

Razem stworzymy projekt pokazujący jak dbać o swoje samopoczucie, jak inni mogą rozumieć i wspierać osoby przechodzące przez trudności. W szczególności zapraszamy osoby, które same mają doświadczenia chorób lub zaburzeń psychicznych i czują, że ich stan zdrowia pozwala na udział w projekcie.

Wsparciem podczas spotkań i tworzenia treści będą dorośli – psycholog i grafik, gotowi spędzać razem czas i dawać merytoryczne wsparcie.

Warsztaty odbywać się będą pod adresem:Ul. Piękna 11 lok. 8, 00-549 Warszawa

W godzinach 16:15 – 19:15

Spotkania będą składały się z dwóch części:

Pierwsza część spotkania będzie Skoncentrowana na przygotowaniu treści kampani oraz materiałów, niezbędnych do tworzenia plakatów i animacji.

Druga część spotkania będzie koncentrować się na przenoszeniu pomysłów w świat animacji.

Zajęcia poprowadzą:


Mariusz Miśkiewicz – Superwizor efektów specjalnych z ponad 12 letnim doświadczeniem w branży filmowej w Polsce i zagranicą. Pracował przy filmie Czarna Pantera czy cieszącej się dużą popularnością serialu Wielka Woda. Jego specjalnością jest tworzenie wyspecjalizowanych zespołów do realizacji zaawansowanych technicznie projektów artystycznych. W trakcie swojej kariery zdobył doświadczenie w dziedzinie oświetlenia, symulacji czy compositingu. Współpracował m. in.  Rise Visual Effects, Axis Studio, Platige, Human.


Martyna Korejwo – psycholog, ukończyła wydział psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją psychologia kliniczna dziecka. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w Powiślańskiej Fundacji Społecznej, Zakładzie Wczesnej Interwencji Psychologicznej Instytutu Matki i Dziecka, oraz Gabinecie Diagnostyczno-Terapeutycznym dla Dzieci “Promyk”. Od wielu lat jest związana z warszawskimi organizacjami pozarządowymi, w których prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży. Ukończyła szkolenie modelu pracy terapeutycznej dzieci i młodzieży w ramach treningu zastępowania agresji. Ukończyła szkolenie pierwszego stopnia w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Obecnie jestem w trakcie całościowego szklenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii “Dialog” w Warszawie.

Udział w grupie jest nieodpłatny. “Dbaj o siebie mądrze” – Projekt realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG