Do udziału w grupie zapraszamy osoby, które:

 • doświadczają trudności w relacjach z rówieśnikami,
 • chcą nauczyć się lepiej komunikować z innymi,
 • szukają sposobu żeby wyrażać siebie,
 • odczuwają stres związany ze szkołą
 • potrzebują wsparcia w relacjach z dorosłymi,
 • chcą rozmawiać o ważnych dla siebie sprawach.

W grupie rozwiniesz  umiejętność budowania relacji z innymi ludźmi. Będziesz uczyć się wyrażać siebie, swoje emocje i potrzeby. Dowiesz się jak skutecznie komunikować to, co masz na myśli. Przy wsparciu rówieśników poznasz swoje zasoby i mocne strony oraz nauczysz się,  jak radzić sobie ze stresem w trudnych sytuacjach.

Zapraszamy młodzież wieku 15 – 18 lat. 

 • Zajęcia w środy godzinach 16:30 – 18:30
 • Liczba zajęć:  12.
 • Terminy zajęć: 01.04, 08.04, 15.04, 22.04, 29.04, 06.05, 13.05, 20.05, 27.05, 03.06, 10.06, 17.06.
 • Czas trwania pojedynczych zajęć: 120 minut
 • Liczba osób w grupie 6 – 8 osób.
Miejsce
 
Zapraszamy do siedziby Stowarzyszenia Półpiętro przy ulicy Twardej 1 w Warszawie (plac Grzybowski).

 

Zapisy

Udział w grupie poprzedzony jest spotkaniem z prowadzącym,  na które zapraszamy uczestnika zajęć wraz z rodzicami. Konsultacja jest okazją do poznanie uczestnika zajęć oraz wspólnego ustalenia indywidualnego celu na czas udziału w grupie.

Koszt konsultacji: 120 zł /50 min.

Na konsultacje można się umawiać telefoniczne – tel. 539 657 771 lub tel. 503 305 136

Udział w konsultacja nie jest jednoznaczny z przyjęciem do grupy. W przypadku nie zakwalifikowania dziecka do grupy rodzic otrzyma informację o odpowiednich do potrzeb dziecka formach wsparcia psychologicznego.

Płatność 

Udział w cyklu spotkań grupy (12 spotkań po 2 godziny każde)  kosztuje 1190 zł.

Płatności należy dokonać w terminie 7 dni od otrzymania potwierdzenia udziału w grupie na rachunek bankowy Stowarzyszenia.

Istnieje możliwość płatności w dwóch ratach. I rata (w wysokości 595 zł) w termie 7 dni od otrzymania potwierdzenia zapisania do grupy, jednak nie później niż przed pierwszymi zajęciami. II rata (595 zł) do 10 maja 2020.

W przypadku rezygnacji z udziału nie przysługuje zwrot opłaty za niewykorzystane zajęcia. Rozpoczęcie udziału w grupie wiąże się z obowiązkiem zapłaty całości opłaty za udział 1190 zł.

Prowadzący zajęcia

Agnieszka Turula  – jestem psychoterapeutką, szkolącą się w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie i pedagogiem. Ukończyłam Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt,  kurs arteterapii w Instytucie Ericsonowskim, cykl szkoleń z zakresu pracy socjoterapeutycznej i dialogu motywującego.Prowadzę konsultacje dla rodziców, psychoterapię indywidualną dzieci i młodzieży oraz terapię rodzinną. Zajmuję się  również prowadzeniem grup i warsztatów rozwojowych dla dzieci i młodzieży, warsztatów umiejętności społecznych, warsztatów dla rodziców.  Od 10 lat jestem związana ze środowiskiem warszawskich organizacji pozarządowych oraz szkołami demokratycznymi.

Martyna Korejwo – jestem  terapeutą umiejętności społecznych. Przez kilka lat pracowałem jako  kierownik świetlicy socjoterapeutycznej.  Od wielu lat jestem związana z organizacjami pozarządowymi, w których prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży. Obecnie prowadzę terapię ręki dla dzieci, warsztaty dla nastolatków,  treningi umiejętności społecznych oraz  konsultacje dla rodziców,