Konsultacje psychologiczne w sprawie dzieci i młodzieży

15 kwietnia 2016

Konsultacja psychologiczna to jedno lub kilkurazowe spotkanie z psychologiem.

Na konsultacje zapraszamy rodziców, którzy zauważają, że coś trudnego dzieje się w życiu dziecka. W trakcie konsultacji z psychologiem możliwe jest określenie działań, które należy podjąć by wesprzeć dziecko.

Do kontaktu zapraszamy rodziców, którzy:

  • widzą, że w życiu dziecka dzieje się coś trudnego,
  • chcą lepiej zrozumieć swoje dziecko,
  • potrzebują wsparcia w komunikacji z dzieckiem,
  • poszukują sposobu by pomóc swojemu dziecku.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi psychologami:

Błażej Puziak – psycholog i trener. Jest absolwentem Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Szkoły Treningu i Warsztaty Psychologicznego INTRA oraz Programu pomocy psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Doświadczenia zawodowe zdobywał w Fundacji Bullerbyn oraz uczestnicząc w  programie stażowym pn. „Pomoc psychologiczna i profilaktyka dla młodzieży” w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii i Profilaktyki w Warszawie.

Obecnie pracuje jako psycholog w jednym z warszawskich gimnazjów. W Stowarzyszeniu prowadzi konsultacje dla dzieci i rodziców, zajęcia rozwojowe dla dzieci i młodzieży oraz warsztaty dla rodziców.

tel. 606 897 518

Karolina Kozicka – psycholog. Współpracuje z przedszkolami i szkołami, gdzie prowadzi zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży oraz konsultacje dla rodziców i pedagogów.

tel. 537 444 604